• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tusiar
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005052024285
  • https://twitter.com/tusiar
  • https://www.instagram.com/tusiar_arastirma/

SESLİ ANKETSesli Anket (Telefon Anketi)

Bölgenizdeki on binlerce numarayı arayıp telefon anketi yapıyoruz. Manipülasyon kuşkusu olmadan gerçek sonuçlar elde ediyorsunuz. Belediye başkanı adaylarını veya partileri soralım oy oranlarınızı tam ve güvenilir bir şekilde görün.

Güvenilirdir

Bölgenizde belirlediğiniz sayıda seçmene rastgele biçimde ulaşılır. Bu durum anket güvenilir hale getirir. Anket gerçek durumu ortaya koyar.

Hızlı ve Kolaydır.

Birkaç saat içinde on binlerce, bir kaç gün içinde yüzbinlerce  seçmene ulaşılıp sorular sorulur ve anket tamamlanır. Sesli Anket ile onlarca insana ihtiyaç olamadan anketler yapılabilir.

Ekonomiktir

Anket firmaları ile kıyaslanamayacak küçük maliyetler ile sesli anketler yapabilirsiniz. Ekonomik olması sebebi ile daha çok anket yapabilirsiniz.

Gizlilik

Anket sonuçlarını sadece hizmet alan (Başkan, Başkan adayı, Başkan aday adayı, kurum, kuruluş) siz bilirsiniz. Hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.


Sesli Anketin Adımları

1 - Anket Ses Kaydının Oluşturulması

      Anket metni profesyonel seslendirmen tarafından seslendirilir. Hizmet alana ( Başkan, Başkan adayı, Başkan aday adayı, kurum, kuruluş) gönderilir. Hizmet alanın onayından sonra diğer aşamaya geçilir.

2 - Telefon Numaralarının Hazırlanması

      Bölgeye ait telefon numaraları hazırlanır, Hizmet alana ( Başkan, Başkan adayı, Başkan aday adayı, kurum, kuruluş) telefon data bilgisi verilir. Kaç kişiye sesli anket yapılacağına karar verilir. Anket yapılacak numaralar rastgele olarak seçilir.

3 - Anketin Yapılması

      Sesli Anketin yapılması için belirlenen tarih ve saat aralığında hizmet alacak Başkan, Başkan adayı, Başkan aday adayı, kurum, kuruluş, kişi tarafından ses dosyasının onayından sonra sesli anket çalışması başlatılır. Anket sonuçlanması uygulama yapılan İl,İlçe,Belde 'nin telefon datalarının sayısı ile doğru orantılıdır. en geç bir günde de 24 saate anket raporunu hazırlayıp hizmet alana teslim edilir.

4 - Raporlama

      Sesli Anket çalışması bittiğinde anket raporu hazırlanır ve pdf dosyası olarak hizmet alana (Başkan, Başkan adayı, Başkan aday adayı, kurum, kuruluş) iletilir.