....
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/tusiar
 • https://twitter.com/tusiar
Başkanlığınızı tebrik ederiz


         

         31 Mart 2019 Yerel Seçimleri hayırlısı ile yapıldı bitti. Yeni dönemde halkın teveccühü ile kazanmış olduğunuz başkanlık görevinizi

tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan temenni ederiz.

         5 yıllık hizmet görevinizde omuzlanıza binen yükün ağırlığı ve sorumluluğununuzun bilincinde olduğunuzu biliyoruz,

bu sorumluluğunuzun bilinci ile İlinize, ilçenize,Beldenize hayırlı işler yapmanız  temennisi ile 5  yıllık hizmet süresinin iyi değerlendirilmesi adına sorumlu şirket anlayışı ile küçük bir hatırlatmada bulunmak istedik.

         Seçimler geçtikten sonra planlı programlı hareket eden, Halkla iç içe olan Halktan kopmayan, seçmenin sesine kulak veren, ve yapacağı çalışmaları halka ve seçmene sorarak alacağı kararlarda, yapacağı hizmetlerde halkın onayını almış olan Belediye Başkanları 5 yıllık çalışma sürecinde başarılı olmaması mümkün değildir. 5 yıllık çalışma sürecini böyle bir tempoyla tamamlayan Belediye başkanlarının istisnalar hariç tarihte hep gözlemlendiği üzere yeni dönemde yeniden aday gösterilmemeleri mümkün değildir. Parti aday göstermese bile Halk yeniden onayını verip aday olarak göstereceği bir gerçektir.

         Önümüzdeki yeni başlayan 5 yıllık çalışma sürecinde sizi başarıya ulaştıracak olan şey başarılı ve isabetli bir 5 yıllık çalışma stratejisi ve planlaması yapmaktır. Başkanı olduğunuz İlin,İlçenin,Beldenin sorunlarını bilmek ve bu sorunlara göre çözüm önerisi sunmak Belediye Başkanına saha hâkimiyeti kazandırmakta ve halkın gözünde “Sorunları Bilen Çözümleri de Bilir” anlayışının yerleşmesine katkı sağlamaktadır.

         Ayrıca başarılı olmasını arzu ettiğiniz 5 yıllık hizmet sürecinin en önemli belirleyicisi olan Anketler size; İlinizde ,İlçenizde,

Beldenizde hangi hizmeti nereye ne ölçüde götüreceğinize karar vermenizde en büyük rakamsal verilerin elinizde olmasına ve halkın onayının olmasına katkı sağlayacaktır.

Şu an itibariyle;

 • 5 yıllık hizmet sürenizde yapacağınız hizmetlerin halk gözünde değerlendirmesini biliyor musunuz?
 • Hizmet memnuniyet araştırmanızı(Anketinizi) yaptırdınız mı?
 • Seçim bölgenizde ve mahallerdeki en önemli problemleri biliyor musunuz?
 • Hangi Mahalleye hangi hizmet daha öncelikli gitmelidir?
 • Belediye personelinin halka tutum ve davranışları olumlu mu?
 • Seçmenlerin halkın belediyeden beklentileri?
 • Belediye hizmetlerin performans değerlendirmesi ne durumda?
 • Sosyal doku, sosyal yaşam ne durumda?
 • Kültürel faaliyetler ne durumda?
 • Alt yapı asfalt yol kaldırım ne durumda?

         Bu ve buna benzer soruların cevabını bilmiyorsanız 5 yıllık hizmet stratejinizi belirlemede yanlış kararlar verme olasılığınız yükselecektir. Beş yıl denilen süreç sayılı gün olduğu için çabuk geçecektir. Beş yılın sonunda yukarıdaki saydığımız konular ve benzeri konularda araştırmaları ve tespitleri yaptırmadan halkın onayını almadan alacağınız hatalı bir karar beş yılın sonunda halk tarafından mutlaka ve mutlaka sorgulanacaktır. O an itibariyle yapacağınız hiçbir şey kalmayacak.

         Gelin hizmette yeni başlayacağınız  5 yılınızın hangi mahalleye ne hizmet yapmanız gerekiyor, size oy veren seçmen sizden ne hizmetleri bekliyor, buna benzer konuların hizmet araştırmasını yapalım size  rapor edelim 5 yıllık hizmet stratejinizi belirleyeceğiniz, doğru hizmetin doğru zamanda, doğru yere gitmesi için İlinizin, ilçenizin, Beldenizin “Mahalle Sorunları Tespiti” kamuoyu araştırmasını yaptığımız gün itibariyle öncelikli hizmet stratejinizi belirleyeceğiniz yol haritanızı çıkartalım. Kamuoyu araştırma sonuçlarını sizin için yorumlayalım ve hizmette yeni başlayacağınız 5  yıllık hizmet stratejilerini sizinle birlikte geliştirelim.

         Seçimlerden önce Şirketimizle çalışmaya karar veren Belediye başkan adayları Seçimden sonra ne kadar isabetli bir karar aldıklarının onayı olarak “Belediye Başkan Mazbatalarını” aldıkları 31 Mart sabahı Şirketimizi tebrik ederek bir kez daha bizlerin çalışma azimlerini artırmışlardır.

         Geçmişte yaptığı birçok araştırmalarla seçim sonuçlarını % 98 tutarlılıkla önceden bilen Tüsiar Araştırma ve Danışmanlık Şirketimiz profesyonel Saha Uzmanlarıyla ülkemizin birçok bölgesinde çalışmalarını sürdürmekte ve hizmet süresi içinde başarılı olmak isteyen belediye başkanlarına projeler sunmaktadır.

         Belediye hizmetlerinde başarılı olmanın yolu kamuoyu araştırmasından ve halkın onayını almaktan geçmektedir.

Biz sizin başarılı olmanızı istiyoruz. Hizmet yılı sürenizde ve Araştırmaya ihtiyaç duyduğunuz dönemlerde birlikte çalışma

dileğiyle başarılar dileriz.

  
448 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın